Ремонт електродвигунів

Ремонт електродвигунів, як сервіс, вимагає постійного вдосконалення технологій і матеріалів. Стабільна робота при насиченому ринку рішень з ремонту електродвигунів здійснюється на базі власного виробництва, залучення інженерів і робітників у виробничий цикл.

У нас в наявністі сучасна технічна база - новітні сертифіковані електротехнічні матеріали і технології.

Підприємство виконує якісний ремонт електродвигунів та генераторів промислового призначення потужністю до 160 кВт.

Ремонтуємо електродвигуни змінного струму, для верстатів з ЧПУ, зарубіжного та вітчизняного виробництва, кранові, а також електродвигуни нестандартного виробництва. Перелік електромоторів, які наше підприємство може ремонтувати, дуже обширний: 4А, АІР, 2АІ, А2, АО2, А, АТ, ВАО, ВЗГ та багато інших.

Після перемотування асинхронні електромотори проходять випробування на холостому ходу.

Доставка електромоторів здійснюється методом самовивозу; автоперевізниками, а також можлива організація доставки власним транспортом ПП «Енергоремкомплект».

Крім того, за бажанням Замовника, можлива заміна підшипників; напилення прослаблених посадочних місць під підшипники з подальшою проточкою. При виконанні робіт з ремонту кранових електродвигунів, можлива заміна щіток, щіткотримачів, струмоз’ємних кілець, фазних головок.

Висококваліфікований персонал виконує роботи з перемотування електродвигунів кранових, ліфтових, а також електромоторів з фазним ротором, вибухозахищених, однофазних, багатошвидкісних електродвигунів, вентиляторів із зовнішнім ротором, електродвигунів насосів вітчизняного та зарубіжного виробництва, генераторів, гальмових котушок, електро-муфт.

У разі втрати обмотувальних даних (шильдик з характеристиками відсутній), така ситуація призводить до складностей з ремонтом електродвигуна. Ми завжди зможемо визначити тип електродвигуна, його потужність, обмотувальні дані, а також всі необхідні параметри обладнання. Наші фахівці легко впораються з Вашими проблемами і відновлять початкові обмотувальні дані і схему.

На підприємстві є обмінний фонд. Що це таке? У ньому є електродвигуни вітчизняного та зарубіжного виробництва. При наявності в обмінному фонді Вашого типу електродвигуна, Ви можете не очікувати відновлення Вашого примірника електродвигуна, а в разі оплати, відразу забрати його з обмінного фонду, при цьому заощадивши на доставці і часу ремонту.

При цьому у нас використовується гнучка і прозора система ціноутворення, яка Вас може приємно здивувати. Ну і, звичайно ж, надається гарантія на всі види робіт, які виконані безпосередньо силами підприємства ПП «Енергоремкомплект».