• Енергоремкомплект вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим

  Колектив підприємства "Енергоремкомплект" вітає усіх своїх клієнтів та ділових партнерів з наступаючим Новим роком та Різдвом!
  Бажає усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.
  Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
  Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році.
  З Новим Роком!

 • ПП "Енергоремкомплект" учасник ІІІ міжнародної спеціалізованої виставки

  "Енергоремкомплект" виступив у статусі учасника ІІІ міжнародної спеціалізованої виставки "Вода, тепло, будинок", яка відбувалася у Львові 5-6 жовтня. Виставка організована Асоціацією "Укрводоканалекологія", та дала можливість познайомитися з багатьма представниками житлово-комунального господарства України.

 • Як правильно підібрати насос?

  Всі насоси характеризуються двома основними параметрами: продуктивність- скільки літрів за хвилину чи м3 за годину може подати насос, тиск - на яку висоту в метрах насос може подати цю воду (10 м висоти приблизно дорівнює 1 атмосфері). Тому перед тим як купити насос треба знати точно хоча б оцих два параметри.

  Pages


  Про нас

  Ми слідкуємо за останніми розробками та новинами від виробників промислового обладнання, та залюбки поділимося досвідом в таких питаннях, як ремонт електродвигунів, продаж насосів, та іншого обладнання.