• Як правильно підібрати насос?

  Всі насоси характеризуються двома основними параметрами: продуктивність- скільки літрів за хвилину чи м3 за годину може подати насос, тиск - на яку висоту в метрах насос може подати цю воду (10 м висоти приблизно дорівнює 1 атмосфері). Тому перед тим як купити насос треба знати точно хоча б оцих два параметри.

 • Ремонт електродвигунів насосів іноземного виробництва

  Особливістю електродвигунів, що застосовуються в імпортних насосах всіх типів є їх висока надійність в роботі, оскільки вони досить часто експлуатуються в досить складних умовах, які часто перевищують допустимі норми.

 • Перемотка асинхронного електродвигуна

  Коли асинхронний двигун виходить з ладу, то несправним можна вважати і все обладнання чи агрегат, роботу якого він забезпечує. Двигуни такого типу є складовою частиною різного виробничого обладнання. В таких випадках несправність двигуна може стати причиною зупинки всього виробничого процесу. Тому необхідно постійно стежити за технічним станом обладнання та завчасно виявляти та усувати навіть найменші дефекти, грамотно здійснючи сервісне обслуговування.

  Pages


  Про нас

  Ми слідкуємо за останніми розробками та новинами від виробників промислового обладнання, та залюбки поділимося досвідом в таких питаннях, як ремонт електродвигунів, продаж насосів, та іншого обладнання.