• ПП "Енергоремкомплект" учасник ІІІ міжнародної спеціалізованої виставки

  "Енергоремкомплект" виступив у статусі учасника ІІІ міжнародної спеціалізованої виставки "Вода, тепло, будинок", яка відбувалася у Львові 5-6 жовтня. Виставка організована Асоціацією "Укрводоканалекологія", та дала можливість познайомитися з багатьма представниками житлово-комунального господарства України.

 • Як правильно підібрати насос?

  Всі насоси характеризуються двома основними параметрами: продуктивність- скільки літрів за хвилину чи м3 за годину може подати насос, тиск - на яку висоту в метрах насос може подати цю воду (10 м висоти приблизно дорівнює 1 атмосфері). Тому перед тим як купити насос треба знати точно хоча б оцих два параметри.

 • Ремонт електродвигунів насосів іноземного виробництва

  Особливістю електродвигунів, що застосовуються в імпортних насосах всіх типів є їх висока надійність в роботі, оскільки вони досить часто експлуатуються в досить складних умовах, які часто перевищують допустимі норми.

  Pages


  Про нас

  Ми слідкуємо за останніми розробками та новинами від виробників промислового обладнання, та залюбки поділимося досвідом в таких питаннях, як ремонт електродвигунів, продаж насосів, та іншого обладнання.